there is no space and time…

Temat: Turnieje towarzyskie
Witam wczoraj 14 marca drużyna Tytana Gniezno udała się do Jarocina na I Turniej Rugby 7 o Puchar Starosty Jarocińskiego. Nasza bardzo liczna ekipa wystawiła dwie drużyny. Tytan I zajął ostatecznie ... najmłodsi zawodnicy (młodzicy i kadeci) rozegrali mecz kontrolny z kadetami Sparty Jarocin. Pomimo tego, że Gnieźnianie grali ze starszymi kolegami to po bardzo dobrej grze udało im się wygrać.
Źródło: w1a3ww.forum.gniezno.com.pl/viewtopic.php?t=4052Temat: Festiwal i Jarocin
http://jarocin.info/images/starostwo_q.jpg Gmach starostwa. W 1887 r. utworzono powiat jarociński, a miasto stało się siedzibą m.in. starosty, sądu okręgowego, lekarza powiatowego oraz inspektora szkolnego. Zmiany spowodowane nowym podziałem administracyjnym rzutowały na układ przestrzenny Jarocina: wytyczono nowe ulice, rozpoczęto budowę niezbędnych obiektów obsługi ludności. Jednym z nich był budynek starostwa, wzniesiony z klinkierowej cegły o charakterystycznym odcieniu, w dość oszczędnym stylu eklektycznym. Przed ponad stu laty do obiektu wprowadziły się władze starostwa, władze miejskie oraz władze majątku. W chwili obecnej, obok Starostwa Powiatowego, mieści się tutaj również Urząd Miejski.
Źródło: travelforum.pl/showthread.php?t=2738


Temat: Acid Drinkers
... podczas Festiwali w Jarocinie, Metalmanii, Węgorzewa, Przystanku Woodstock czy Odjazdów. Na każdym z nich Acid Drinkers byli gwiazdą pierwszej wielkości. Ponadto zespół poprzedzał koncerty w Polsce m.in. Deep Purple, Megadeth, Bruce'a...
Źródło: max-blog.pl/showthread.php?t=635
Szablon by Sliffka (© there is no space and time…)